Про компанію

Знайомтеся, це — Квант. Ні, він не працює у ТОВ “Кормакс-Трейд”, проте якби не він та ще кілька таких же чудових собак та котів з відмінним апетитом, наша компанія навряд чи відбулася б.
Намагаючися підібрати збалансоване харчування для наших улюбленців, ми знайшли ідеальний продукт — корм “Nature’s Protection”. Мало хто наважиться відкрити кав’ярню заради чашки доброї кави щоранку, та ми надто захопилися. Ми розширюємо асортимент настільки, щоб ви могли придбати усі товари для вашого улюбленця в одному місці. І вам слід звертатися за товарами для тварин до нас, тому що…

…у нас — лише перевірені продукти
Ми дуже суворо обираємо товари, з якими працюємо. Якщо ми самі не готові використовувати якийсь продукт для своїх улюбленців, ми ніколи не додамо його до асортименту. Ви можете бути впевнені, що за кожною одиницею продукції на наших сторінках стоїть тривале тестування і постійний контроль якості. Нашим партнерам ніколи не буде соромно за продукти, які ми представляємо.

…у нас — складська логістика під управлінням системи WMS
Ми максимально ефективно розміщуємо товар і відслідковуємо залишки на складі. Усі популярні корми завжди доступні, і протягом 12 годин з моменту отримання замовлення ми готові відправити вам потрібну упаковку у будь-яку точку України.

…у нас — налагоджений логістичний ланцюг
Усі наші продукти привозяться з-за кордону, але ми налаштували внутрішні процеси таким чином, щоб наші покупці не помічали цього. Ми слідкуємо за кількістю продуктів на складі, і завчасно, з урахуванням часу на транспортування та митне оформлення, закуповуємо необхідне поповнення. Нова партія надійде раніше, ніж зі складу зникне остання упаковка будь-якого товару — наприклад, улюбленого корму вашого улюбленця.

…у нас — менеджери зі спеціальною підготовкою
Коли ви наберете наш номер, трубку підніме не випадкова людина. Усі наші менеджери знайомі з асортиментом підприємства і пройшли навчання щодо здорового харчування домашніх тварин та догляду за ними. Вони можуть компетентно і аргументовано підказати вам ідеальний продукт для вашого чотирилапого друга.

Приєднуйтеся до понад 10 000 задоволених клієнтів ТОВ “Кормакс-Трейд”, що турбуються про здоров’я та
красу своїх улюбленців!