Бренди

NATURES PROTECTION

Продукти линійки «Nature’s Protection», у складі яких — лише натуральні компоненти, ідеально підходять для задоволення реальних потреб котів та собак. Натуральні складники кормів допомагають підтримувати здоров’я улюбленців протягом усього їх життя. Експерти стверджують, що коти і собаки повинні отримувати білки з продуктів тваринного походження, тому в усіх продуктах «Nature’s Protection» містяться білки отримані виключно з м’яса найвищого ґатунку. До складу корму введені натуральні інгредієнти, що позитивно впливають на здоров’я улюбленців. Спеціалісти підтверджують, що лінійка кормів супер-преміум класу
«Nature’s Protection» забезпечує повноцінне харчування для домашніх улюбленців. Для тварин можна підібрати оптимальний варіант з переліку сухих кормів, консерв, паучів, а також в лінійці наявні ласощі, додатки і сухі суміші (замінники молока) для цуценят та кошенят. Корми розроблені з урахуванням того, що улюбленець щодня повинен отримувати необхідні поживні речовини, Омега-3 і Омега-6 жирні кислоти та вітаміни, щоб лишатися здоровим та енергійним. До складу кожного корму входить MicroZeoGen (клиноптилоліт вулканічного походження) — це ексклюзивна новинка усієї лінійки та інновація в сфері розробки кормів для тварин. MicroZeoGen допомагає у випадку шлункового ацидозу, сприяє виведенню шлаків та токсинів з організму.

 MicroZeoGenпомогает в случае желудочного ацидоза, способствует выведению шлаков и токсинов из организма.

Подаруйте своєму улюбленцю щасливе і довге життя!

ARATON

Широка лінійка кормів для котів та собак, консервованих кормів та ласощів нового покоління ARATON дозволяє підібрати харчування індивідуально для кожного улюбленця залежно від віку, розміру та способу життя. Є серії ARATON як для енергійних цуценят та кошенят, так і для не дуже активних улюбленців. Це ексклюзивний корм, який виробляється лише з найкращої сировини. Підтверджений експертами склад забезпечує раціон улюбленця білками, вітамінами та мінералами, а також вітаміном Е — головним антиоксидантом. Власники, що турбуються про здоров’я своїх домашніх улюбленців і хочуть, що вони завжди чудово себе почували та відмінно виглядали, будуть здивовані, оскільки продукти лінійки ARATON не лише допомагають уникнути алергічних реакцій, але й покращують травлення.

Для задоволення найвишуканіших смаків та різноманітних потреб ми розробили 27 різних видів корму: 18 — для собак і 9 — для котів.

SUPERIOR CARE

Кожний улюбленець унікальний і заслуговує виняткового догляду. Спеціалізована лінійка сухих кормів для котів та собак «Superior Care» створена для задоволення специфічних потреб чотириногих друзів. Домашні улюбленці, що мають проблеми з шерстю, шкірою, травленням (Grain free), сльозотечею або алергією, повинні постійно отримувати здорове та збалансоване харчування, яке можуть забезпечити лише спеціалізовані корми. За декілька років заводчики у Литві та у всьому світі визнали «Superior Care» одним з найефективніших способів вирішення вищезгаданих проблем. Використовуючи у харчуванні свого улюбленця збалансований корм v«Superior Care», збагачений вітамінами та мінералами, позитивні результати ви зможете помітити вже через місяць.

Усі улюбленці із задоволенням їдять Superior Care, тому турбуватися про їх здоров’я і привабливий зовнішній вигляд стало набагато легше.